Do fotogalérie bol pridaný nový album Nenič svoje múdre telo.
Každý z nás si skôr, či neskôr uvedomí, že zdravie je najcennejšia hodnota. Zo všetkých strán na nás číha nebezpečenstvo, ktoré môže vážne ohroziť naše zdravie a spôsobovať rôzne ochorenia. Jedným z takýchto nebezplečenstiev sú aj drogy. V obbobí od 23. 02. 2026 - 27. 02. 2026 sa žiaci druhého stupňa pod vedením triednych učiteľov a inštrukcií koordinátora protidrovej výchovy venovali tejto problematike. Počas celého týždňa pracovali s knihu “Nenič svoje múdre telo”. Na hodinách SJL si z nej čítali,, na VLA a BIO vypracovali testy, čo si zapamätali, na MAT riešili slovné úlohy. VYV a PRV patrilo tvoreniu, vytvárali zaujímavé diela a plagáty, Na HUV si spoločne zaspievali pesničku “Fajčenie škodí zdraviu” a vysvetlili si jednotlivé pojmy ako: decht, nikotín, filter. Počas tohto txždňa si žiaci uvedomovali, aké sú drogy nebezpečne, a že im možno predísť tým, že sa budú venovať svojim koníčkom, ktoré ich bavia. Všakže je lepšie behať, skákať, plávať, tancovať, ako fajčiť, piť alkohol a brať drogy!? (Napísala Mgr. Jana Hrešanová)